Formy płatności

W Naszym sklepie dostępne są następujące formy płatności za towary:

 • Za pobraniem - płatność przy odbiorze:
  Za zamówienie zapłacisz gotówką kurierowi w chwili jego dostawy. Paczki pobraniowe nadawane są od razu po skompletowaniu zamówienia.
   
 • Wpłata na konto bankowe - przedpłata:
  Za zamówienie płacisz przelewem bankowym na konto bankowe podane niżej. Czas realizacji zamówienia zależny jest od czasu w jakim pieniądze zostaną zaksięgowane na naszym koncie. Dodatkowe informacje na temat tej płatności dostępne są niżej.
   
 • Płatności poprzez przelewy błyskawiczne systemu Dotpay:
  Za zamówienie zapłacisz poprzez przekierowanie systemu Dotpay. To system przelewów błyskawicznych - jest całkowicie bezpieczny.
   
 • Płatność ratalna w systemie Raty mBank przy sprzedaży wysyłkowej:
  Za zamówienie płacisz w systemie ratalnym Raty mBank. Szczegóły sprzedaży ratalnej dostępne są w dziale Raty.
   
 • Płatność przy odbiorze towaru w Sklepie Stacjonarnym gotówką:
  Za zamówienie zapłacisz gotówką przy odbiorze towaru.
   
 • Płatność kartą płatniczą przy odbiorze towaru w Sklepie Stacjonarnym: Za zamówienie zapłacisz kartą płatniczą przy odbiorze towaru.                                    

  Obsługujemy następujące karty: Visa, MasterCard, Visa Electron, MasterCard Electronic, PolCard, Maeostro, JCB, Bis, American Express, Diners Club International.

 

Przy wpłacie na konto bankowe należy pamiętać, że w przypadku konta w tym samym banku pieniądze są zazwyczaj od razu księgowane, z innego banku następuje to w kolejnym dniu roboczym, a w przypadku wpłaty na Poczcie-Polskiej trwa to ok. 3-7 dni.

Konto bankowe jest sprawdzane w dni robocze o godz. 1500 wtedy też są księgowane sesje przez bank. Jeśli Państwa przelew jest na naszym koncie do tej godziny paczka zostaje wysłana najczęściej w tym samym dniu roboczym.

Zastrzegamy sobie możliwość wydłużenia czasu realizacji zamówienia w szczególnych przypadkach. Jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji zamówienia zadzwoń i zapytaj się o dostępność danego produktu.

Numer konta bankowego: 63 1020 2498 0000 8102 0636 8940

MAR-VIK sp. z o.o.
ul. Szkolna 34
41-300 Dąbrowa Górnicza