kod produktu: 08-60-0009
KURS DVD Posługiwania się Pałką Teleskopową
35,00 
Ilość
wysyłka 24h

Hurtownicy.com zapewnia darmową dostawę swoim klientom na terenie Polski dla wszystkich zamówień o wartości powyżej 500 zł przy wpłacie na konto lub poprzez system Dotpay oraz za pobraniem. 

Koszty dostawy:

Kurier InPost - przy płatności na konto lub poprzez system Dotpay

  • zamówienie poniżej 500 zł - koszt wysyłki - 15 zł
  • zamówienie powyżej 500 zł - koszt wysyłki - 0 zł

Kurier InPost - przy płatności za pobraniem - płatność kurierowi

  • zamówienie poniżej 500 zł - koszt wysyłki - 20 zł
  • zamówienie powyżej 500 zł - koszt wysyłki - 0 zł

Paczkomaty InPost - przy płatności na konto lub poprzez system Dotpay

  • koszt wysyłki - 18,99 zł

Odbiór osobisty z naszego sklepu - zawsze 0 zł

  • Gwarancja na produkty

Na wszystkie produkty kupione w naszym sklepie przysługują Ci uprawnienia z tytułu wad stanowiących o niezgodności towaru z umową przez okres 2 lat od daty zakupu. 

  • Zwrot produktów 

Jeżeli chcesz zwrócić towar masz na to 14 dni od daty otrzymania towaru. Nie musisz podawać powodu zwrotu. Wystarczy że wypełnisz formularz zwrotu. Więcej informacji na ten temat w linku (kliknij i sprawdź)

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Profesjonalny kurs posługiwania się pałką teleskopową stworzony przez czeską firmę ESP, producenta tego rodzaju sprzętu.

Zademonstrowane podczas filmowej prezentacji techniki posługiwania się pałką bazują, z jednej strony, na tradycyjnych sztukach walki, z drugiej – na doświadczeniach policji. Dzięki doświadczeniu twórców kursu i występujących w filmie instruktorów, połączono najlepsze i najskuteczniejsze elementy obydwu stylów.
Pokazy zrealizowano przejrzyście i zrozumiale, dzięki czemu mogą być doskonałym instruktażem i pomocą w ćwiczeniach praktycznych. Zaprezentowane techniki – po krótkim, intensywnym treningu - mogą być stosowane przez w życiu codziennym przez osoby, które wcześniej nie miały doświadczenia w tego rodzaju samoobronie. Są pomocne we wszystkich tych sytuacjach, podczas których jesteśmy narażeni na niebezpieczeństwo.
Twórcy zastrzegają jednak, że mistrzowskie opanowanie zaprezentowanych technik nie jest możliwe bez długotrwałego treningu pod okiem doświadczonego instruktora.
produkcja: czechy

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Klienci kupili również