kod produktu:
Pistolet gazowy RMG-19 PRO
189,00  199,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Ilość
wysyłka 24h

Hurtownicy.com.pl zapewnia darmową dostawę swoim klientom na terenie Polski dla wszystkich zamówień o wartości powyżej 500 zł przy wpłacie na konto lub poprzez system Dotpay oraz za pobraniem. 

Koszty dostawy:

Kurier InPost - przy płatności na konto lub poprzez system Dotpay

  • zamówienie poniżej 500 zł - koszt wysyłki - 15 zł
  • zamówienie powyżej 500 zł - koszt wysyłki - 0 zł

Kurier InPost - przy płatności za pobraniem - płatność kurierowi

  • zamówienie poniżej 500 zł - koszt wysyłki - 20 zł
  • zamówienie powyżej 500 zł - koszt wysyłki - 0 zł

Paczkomaty InPost - przy płatności na konto lub poprzez system Dotpay

  • koszt wysyłki - 9,99 zł

Odbiór osobisty z naszego sklepu - zawsze 0 zł

  • Gwarancja na produkty

Na wszystkie produkty kupione w naszym sklepie przysługują Ci uprawnienia z tytułu wad stanowiących o niezgodności towaru z umową przez okres 2 lat od daty zakupu. 

  • Zwrot produktów 

Jeżeli chcesz zwrócić towar masz na to 14 dni od daty otrzymania towaru. Nie musisz podawać powodu zwrotu. Wystarczy że wypełnisz formularz zwrotu. Więcej informacji na ten temat w linku (kliknij i sprawdź)

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

RazorGun RMG-19 PRO to innowacyjny i niezwykle skuteczny miotacz gazu pieprzowego, w formie pistoletu, którego zasięg wynosi aż 4 metry. Miotacz RazorGun RMG-19 PRO dostępny jest bez zezwoleń i rejestracji! 

Budowa:

RazorGun RMG-19 PRO to skuteczne urządzenie obronne dostępne dla wszystkich osób pełnoletnich. Na jego zakup i posiadanie nie jest wymagane pozwolenie na broń ani rejestracja na Policji. W przeciwieństwie do broni palnej i gazowej, pistolet gazowy RazorGun RMG-19 PRO nie wymaga długotrwałego treningu. Zarówno obsługa jak i użytkowanie miotacza RazorGun RMG-19 PRO jest niezwykle proste, zaledwie po kilku minutach jesteśmy w stanie sprawnie posługiwać się urządzeniem.  Miotacz RazorGun RMG-19 swoją budową nawiązuje do współczesnych pistoletów bojowych, dedykowanych do skrytego przenoszenia i samoobrony. Na podstawie amerykańskich badań i statystyk policyjnych jasno wynika, że często sam widok broni jest wystarczającym bodźcem zdolnym do powstrzymania potencjalnego napastnika, zapobiegając tym samym dalszej eskalacji przemocy.

RazorGun RMG-19 PRO został wykonany z lekkiego i zarazem bardzo wytrzyma polimeru, którego struktura jest dodatkowo wzmacniana włóknem szklanym otrzymywanym ze stopionego szkła. Taka budowa powoduje, że pistolet jest wysoce odporny na udar mechaniczny (np. upadek) i jednocześnie komfortowy w codziennym noszeniu. Kompaktowa konstrukcja oraz stosunkowo niewielki ciężar (440 g) sprawia, że pistolet może być wygodnie użytkowany i przenoszony również przez Kobiety. Antypoślizgowa faktura rękojeści zapewnia pewny chwyt nawet w spoconej dłoni, co często zdarza się w sytuacji stresu i zagrożenia. Za bezpieczeństwo podczas przenoszenia pistoletu gazowego RazorGun RMG-19 PRO odpowiedzialne są dwa niezależne bezpieczniki umiejscowione na szkielecie (pod lufą oraz nad językiem spustowym). Bardzo ważną zaletą konstrukcji RazorGun RMG-19 PRO jest możliwość szybkiej wymiany kapsuły z gazem. W tym celu wystarczy wysunąć jedynie magazynek z rękojeści, usunąć pusty zbiornik, zastąpić go nowym i podpiąć z powrotem magazynek. Po tej czynności pistolet gazowy RazorGun RMG-19 PRO jest ponownie gotowy do natychmiastowego działania. Jedyną czynnością, za którą tak naprawdę odpowiada Użytkownik to ściągnięcie spustu i uwolnienie chmury gazu.

Działanie:

Po zakupie RazorGun RMG-19 PRO jest on gotowy do użycia od razu po wyjęciu z pudełka! Użytkownik odpowiada jedynie za odbezpieczenie i naciśnięcie języka spustowego. Specjalna konstrukcja dyszy i zaworu pojemnika gazowego zapewnia zasięg chmury aż do 4 metrów! Jest to szczególnie ważne, pozwala nam to bowiem zachować bezpieczny dystans od zagrożenia. Niewątpliwą zaletą chmury gazowej jest możliwość rażenia większej ilości napastników, a także szerokie pole działania, co jest szczególnie istotne w sytuacji stresu. Pojemnik gazu o pojemności 15 ml wystarcza na około 9 krótkich lub 2 długie użycia. Ważne jest również to, że po zamontowaniu pojemnika z gazem, możemy go przenosić w pistolecie nawet do 3 lat, bez obaw o uszkodzenie konstrukcji miotacza. Skuteczność RazorGun RMG-19 PRO opiera się na wykorzystaniu silnego, biologicznego gazu pieprzowego. Substancja czynna to kapsaicyna alkaloid, która wywołuje uczucie silnego pieczenia skóry oraz działa drażniąco na wszystkie błony śluzowe.
Fizyczne objawy kontaktu z gazem pieprzowym to duszący kaszel, silne łzawienie z oczu, płynna wydzielina z nosa, świąd w gardle, bolesne pieczenie skóry oraz utrudnione oddychanie. W efekcie napastnik potraktowany gazem koncentruje się głównie na sobie (częściowa izolacja i zaburzenie percepcji ) jego działania nie są skoordynowane, co daje nam czas na bezpieczne oddalenie się i wezwanie Policji. Efekty działania gazu pieprzowego w zależności od tolerancji na kapsaicynę, mogą trwać nawet do 30 minut. Gaz pieprzowy zastosowany w RazorGun RMG-19 PRO jest skuteczny również na osoby będące pod wpływem alkoholu i środków odurzających. 

RazorGun RMG-19 PRO to proste w obsłudze i jednocześnie bardzo skuteczne urządzenie obronne dostępne bez zezwoleń i rejestracji, pozwalające nam ochronić siebie i najbliższych. 

Opis dodatkowy:
- pistolet na gaz obezwładniający RMG-19 PRO
- zasięg: 4 m
- wkład z gazem umieszczany w magazynku znajdującym się w rękojeści
- jeden wkład to ok. 6 mocnych wystrzałów gazu w formie chmury gazowej
- termin wazności gazu: 3 lata
- waga pistoletu z magazynkiem i pojemnikiem gazu: 438 g
- wymiary 175x125 mm

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Klienci kupili również