kod produktu: LI-17-50
Przewód zasilający z programatorem do dwużyłowych węży świetlnych LED do 50 mb LI-17-50
29,99  40,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Ilość
wysyłka 24h

Hurtownicy.com zapewnia darmową dostawę swoim klientom na terenie Polski dla wszystkich zamówień o wartości powyżej 500 zł przy wpłacie na konto lub poprzez system Dotpay oraz za pobraniem. 

Koszty dostawy:

Kurier InPost - przy płatności na konto lub poprzez system Dotpay

  • zamówienie poniżej 500 zł - koszt wysyłki - 15 zł
  • zamówienie powyżej 500 zł - koszt wysyłki - 0 zł

Kurier InPost - przy płatności za pobraniem - płatność kurierowi

  • zamówienie poniżej 500 zł - koszt wysyłki - 20 zł
  • zamówienie powyżej 500 zł - koszt wysyłki - 0 zł

Paczkomaty InPost - przy płatności na konto lub poprzez system Dotpay

  • koszt wysyłki - 18,99 zł

Odbiór osobisty z naszego sklepu - zawsze 0 zł

  • Gwarancja na produkty

Na wszystkie produkty kupione w naszym sklepie przysługują Ci uprawnienia z tytułu wad stanowiących o niezgodności towaru z umową przez okres 2 lat od daty zakupu. 

  • Zwrot produktów 

Jeżeli chcesz zwrócić towar masz na to 14 dni od daty otrzymania towaru. Nie musisz podawać powodu zwrotu. Wystarczy że wypełnisz formularz zwrotu. Więcej informacji na ten temat w linku (kliknij i sprawdź)

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Zestaw zasilający z programatorem do węży świetlnych LED o grubości 11 mm (do 50mb.) który zapewnia możliwość uzyskania 8 efektów świetlnych, takich jak migotanie światła,iskrzenie, przygasanie i inne.

Oferowany zestaw zasilający jest integralną częścią węża, stanowi kompletne podłączenie do źródła zasilania. Nic więcej nie potrzebujesz aby podłączyć wąż świetlny LED do sieci. Kompatybilny z wężem świetlnym dwużyłowym zasilanym 230V.

Aby zapewnić sprawne działanie węża świetlnego po prawidłowym podłączeniu przewodu zasilającego miejsce łączące wąż świetlny z przewodem zasilającym należy zabezpieczyć przed dostaniem się wody.

W ofercie posiadamy również dodatkowe przewody zasilające na stałe, gwarantujące brak efektów świetlnych - światło stałe oraz zestawy zasilające z  programatorem do węży świetlnych o grubości 11 mm (do 20mb oraz 100mb), które zapewniają możliwość uzyskania 8 efektów świetlnych, takich jak migotanie światła, iskrzenie, przygasanie i inne.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Klienci kupili również