kod produktu:
Wiatrówka Browning X-Blade II 5,5 mm 16 J
669,00 
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Hurtownicy.com zapewnia darmową dostawę swoim klientom na terenie Polski dla wszystkich zamówień o wartości powyżej 500 zł przy wpłacie na konto lub poprzez system Dotpay oraz za pobraniem. 

Koszty dostawy:

Kurier InPost - przy płatności na konto lub poprzez system Dotpay

 • zamówienie poniżej 500 zł - koszt wysyłki - 15 zł
 • zamówienie powyżej 500 zł - koszt wysyłki - 0 zł

Kurier InPost - przy płatności za pobraniem - płatność kurierowi

 • zamówienie poniżej 500 zł - koszt wysyłki - 20 zł
 • zamówienie powyżej 500 zł - koszt wysyłki - 0 zł

Paczkomaty InPost - przy płatności na konto lub poprzez system Dotpay

 • koszt wysyłki - 18,99 zł

Odbiór osobisty z naszego sklepu - zawsze 0 zł

 • Gwarancja na produkty

Na wszystkie produkty kupione w naszym sklepie przysługują Ci uprawnienia z tytułu wad stanowiących o niezgodności towaru z umową przez okres 2 lat od daty zakupu. 

 • Zwrot produktów 

Jeżeli chcesz zwrócić towar masz na to 14 dni od daty otrzymania towaru. Nie musisz podawać powodu zwrotu. Wystarczy że wypełnisz formularz zwrotu. Więcej informacji na ten temat w linku (kliknij i sprawdź)

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Wiatrówka Browning X-Blade II 5,5 mm to nowoczesny karabinek pneumatyczny z łamaną lufą, ergonomicznym łożem oraz światłowodowymi przyrządami celowniczymi umożliwiającymi strzelanie przy słabym świetle. 

Browning X-Blade II 5,5 mm to świetny przykład połączenia klasycznej konstrukcji oraz nowoczesnych rozwiązań, zwiększających komfort obsługi i trwałość wiatrówki. 

Łoże karabinka wykonano z wytrzymałego polimeru, pokrytego gumowaną powłoką. Takie rozwiązanie pozwala nie tylko pewniej trzymać i lepiej kontrolować wiatrówkę, ogranicza także pielęgnację osady do minimum. Guma chroniąca łoże przed uszkodzeniem mechanicznym, zabezpiecza także przed wilgocią i temperaturą. Sama konserwacja i czyszczenie ogranicza się jedynie do utrzymania w osady ogólnej czystości oraz sporadycznego używania olejku silikonowego. 

Kolba o nowoczesnym design, posiada bakę policzkową średniej wysokości oraz gumową stopkę kolby, amortyzującą odrzut oraz tworzącą pewny punkt oparcia.

Karabinek strzela śrutem diabolo w kalibrze 5,5 mm, cechującym się najlepsza celnością i uniwersalnością zastosowań.

Sprężyna naciągana jest poprzez klasyczne „złamanie lufy”, metody sprawdzonej i najczęściej wykorzystywanej w wiatrówkach sprężynowych.

Lufa pokryta jest masywną powłoką ochronną z polimeru, która dodatkowo minimalizuje dyskomfort naciągania sprężyny, odczuwalny przez większość strzelców przy intensywnym i długotrwałym strzelaniu. 

W strzelectwie najważniejsze jest bezpieczeństwo, dlatego po naciągnięciu sprężyny („złamaniu lufy”) następuje automatyczne włączenie bezpiecznika, który uniemożliwia oddanie niekontrolowanego strzału. Przed oddaniem strzału należy każdorazowo wyłączyć bezpiecznik, znajdujący się w zasięgu naszego kciuka (w tylnej części cylindra).

Karabinek posiada światłowodowe przyrządy celownicze: stałą muszkę oraz regulowaną w pionie i poziomie szczerbinkę. Światłowody o kontrastowej (zielono-czerwonej) kolorystyce, znacznie ułatwiają zgrywanie muszki i szczerbinki, a także absorbują światło otoczenia, umożliwiając w ten sposób strzelanie przy słabym lub szczątkowym oświetleniu np. po zmroku. 

Jeśli chcemy spróbować swoich sił w strzelaniu na większym dystansie, dzięki szynie 11 mm możemy zamontować na karabinku wybrany celownik optyczny.

Browning X-Blade II 5,5 mm to jeden z najlepszych karabinków w swoim przedziale cenowym, wyróżniający się nietuzinkowym design oraz nowoczesnymi rozwiązaniami, które gwarantują długoletnią satysfakcję i zadowolenie z jego użytkowania. 

Dane techniczne:

 • kaliber: 5,5 mm
 • energia kinetyczna: 16J
 • długość całkowita: 1100 mm
 • długość lufy: 445 mm
 • prędkość początkowa: 190 m/s
 • waga: 3,5 kg
 • montaż: 11 mm
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Klienci kupili również